Ułatwienia dostępu

 • 19-LECIE

  Ostatnio świętowaliśmy 19-lecie istnienia Środowiskowego Domu Samopomocy "Promyk" w Gościnie.

  ... czytaj dalej
 • NASZA HISTORIA

  Środowiskowy Dom Samopomocy "Promyk" w Gościnie z dniem 1 września 2015 r. na mocy uchwały nr XI/67/15 Rady Miejskiej w Gościnie z dnia 30 czerwca 2015r. w sprawie utworzenia Środowiskowego Domu Samopomocy w Gościnie działa jako samodzielna jednostka organizacyjna.

  ... czytaj dalej
 • JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

  Jeśli chcesz ubiegać się o skierowanie na pobyt w Środowiskowym Domu Samopomocy "Promyk" w Gościnie zajrzyj do zakładki "Zasady przyjęcia". Uzyskasz tam wszelkie informacje dotyczące wymaganych dokumentów.

  ... czytaj dalej

Zajęcia w pracowni plastycznej mają na celu kształtowanie wrażliwości estetycznej. Motywują do pogłębiania swoich zainteresowań, zachęcają do aktywnego spędzania czasu wolnego. Ponadto podczas treningów uczestnicy doskonalą sprawność manualną i koncentrację, a udział w zajęciach pozwala na poznanie wielu ciekawych technik pracy.


Pracownia wyposażona jest w różnorodny sprzęt, który pozwala m.in. na tworzenie biżuterii z elementów metalowych, koralików i filcu, wykonywanie prac w materiałach modelarskich, renowację i zdobienie mebli różnymi technikami, tworzenie instalacji przestrzennych, zajęcia florystyczne oraz wiele innych małych i dużych dzieł sztuki o niezwykłym charakterze.


Zajęcia w pracowni plastycznej prowadzi pedagog, opiekun - mgr Małgorzata Kaleta.